Jesteś na stronie: Ogłoszenie o przesunięciu terminu rozstrzygnięcia konkursu PK Nr 31/2020 ogłoszonego w dniu 13.08.2020 r.

centrala telefoniczna:
tel. +48 85 74 88 100
email:
sekretariat@sniadecja.pl

Projekty unijne
A A+ A++
Biuletyn Informacji Publicznej
Treść
Ogłoszenia

Ogłoszenie o przesunięciu terminu rozstrzygnięcia konkursu PK Nr 31/2020 ogłoszonego w dniu 13.08.2020 r.

Ulega przesunięciu:

z dnia 24 sierpnia 2020 r do godz. 15:00 na dzień 26 sierpnia 2020 r. do godz. 15:00 termin rozstrzygnięcia konkursu:

 1. Udzielanie świadczeń  medycznych w godzinach normalnej ordynacji, pełnienie dyżurów medycznych oraz dyżurów pod telefonem przez lekarza specjalistę w dziedzinie gastroenterologii na Oddziale Gastroenterologii, Hepatologii i Chorób Wewnętrznych
  z Ośrodkiem Diagnostyki i Leczenia Endoskopowego
  .

 2. Udzielanie świadczeń medycznych przez lekarza specjalistę w dziedzinie kardiologii dziecięcej w zakresie wykonywania badań echa serca oraz konsultacji na Oddziale Pediatrii i Neurologii Dziecięcej oraz Oddziale Neonatologii z Patologią i Intensywną Terapią.

 3. Udzielanie świadczeń medycznych przez lekarza specjalistę w dziedzinie neurochirurgii dziecięcej w zakresie konsultacji, na Oddziale Pediatrii i Neurologii Dziecięcej oraz Oddziale Neonatologii z Patologią i Intensywną Terapią.

 4. Udzielanie świadczeń medycznych w zakresie urologii przez lekarza specjalistę chirurgii ogólnej na Oddziale Urologii Onkologicznej i Ogólnej.

 5. Udzielanie świadczeń medycznych przez lekarza specjalistę radiologii w zakresie radiologii inwazyjnej na drogach żółciowych.

 6. Udzielanie świadczeń medycznych przez lekarza specjalistę w dziedzinie alergologii
  w Poradni Alergologicznej.

                    

DYREKTOR SZPITALA

dr n med. Cezary Ireneusz Nowosielski

 


Białystok, dnia 24.08.2020 r.