Jesteś na stronie: Konferencja LT-PL-RU

centrala telefoniczna:
tel. +48 85 74 88 100
centralna rejestracja:
tel. +48 85 74 88 888
email:
sekretariat@sniadecja.pl

Projekty unijne
A A+ A++
Biuletyn Informacji Publicznej
Treść
Projekty unijne

Konferencja LT-PL-RU

 

 Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku wraz z Partnerami projektu LT-PL-RU 2007-2013 ma przyjemność zaprosić na konferencję pn.

„Współpraca w celu podniesienia bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców rosyjsko-litewsko-polskiego obszaru przygranicznego”

która odbędzie się w dniu 25 stycznia 2013 r. w Hotelu Cristal w Białymstoku.

Celem konferencji jest przedstawienie działań podejmowanych przez szpitale z Województwa Podlaskiego, Obwodu Kaliningradzkiego oraz Litwy mających na celu podniesienie jakości świadczonych usług medycznych oraz nawiązanie współpracy medycznej na polsko-litewsko-rosyjskim obszarze przygranicznym.

Konferencja inauguruje projekt wdrażany przez szpitale w Białymstoku, Suwałkach, Marijampolu, Taurogach, Sowietsku i Czerniachowsku w ramach Programu Współpracy Transgranicznej EISP Litwa-Polska-Rosja 2007-2013. Projekt ma na celu podniesienie jakości usług medycznych świadczonych przez partnerskie szpitale, zabezpieczenie dostępu do usług medycznych dla mieszkańców wskazanych obszarów oraz nawiązanie współpracy w zakresie telemedycyny.

Szczegółowy program wydarzenia do pobrania poniżej.

W celu uzyskania informacji na temat konferencji proszę o kontakt z Panią Edytą Prytułą, tel. +48 85 748 85 42, e-mail: projekt-lt-pl-ru@sniadecja.pl.

Białystok, 14 stycznia 2013 r.

 

Program konferencji (PDF, 57.7KB)