Aktualności

COVID-19: Szczepienia personelu placówek medycznych i aptek - zmiana terminu

8 stycznia 2021
COVID-19: Szczepienia personelu placówek medycznych i aptek - zmiana terminu

Uwaga! Kolejne przedłużenie terminu wysyłania list oraz składania dokumentów dotyczących zgłoszeń na szczepienia!

SP ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku informuje, że – jako tzw. szpital węzłowy – będzie wykonywał szczepienia przeciw COVID-19 dla pracowników medycznych oraz administracyjno-technicznych placówek medycznych (np. szpitali, przychodni) i aptek.  

W związku z tym prosimy o dostarczenie listy osób, które zadeklarowały w Państwa placówkach chęć zaszczepienia się przeciwko COVID-19 w nieprzekraczalnym terminie do 12.01.2021 r. godz. 12.00. Listę, którą jest do pobrania z naszej strony (dokument Excel), należy zabezpieczyć hasłem i dostarczyć droga elektroniczną na adres e-mail: epidemiologia@sniadecja.pl . W celu uzgodnienia hasła prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikiem merytorycznym pod nr tel. 85 74 88 200.

Ponadto każda z osób, które zadeklarowały chęć zaszczepienia się przeciwko COVID-19 powinna pobrać ze strony plik „Zgoda na przetwarzanie danych osobowych„, wydrukować go, wypełnić i własnoręcznie podpisać, a następnie dostarczyć dokument do naszej jednostki – ul. M. Curie Skłodowskiej 26 – budynek Administracji (okienko na parterze) również do dnia 12.01.2021 r. godz. 15.00.

Uwaga! instytucje, które nie mogą dotrzymać ww. terminu mogą jeszcze zarejestrować się poprzez stronę  https://szczepieniakadry.rcb.gov.pl

Dokumenty do pobrania

Lista osób (formularz Excel, zawiera makra) (ZIP, 130.5KB)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (PDF, 24.7KB)